Brezilya Vizesi

Brezilya vizesi almak mı istiyorsunuz? Hızlı Güvenilir vize almak için gerekli evraklar nelerdir? Fiyatları ne kadar, ne kadar sürede alınıyor. Brezilya Vizesi almak için Bize Mail atabilir arayabilir veya whatsapp’dan yazabilirsiniz.

Brezilya Vizesi Almak vize evi ile çok kolay…. Resmi adıyla Brezilya Federal Cumhuriyeti olan bu ülke, Güney Amerika’da bulunan ve Amerika kıtasının en büyük ve en kalabalık ülkesi olma özelliğini taşımaktadır. Brezilyanın komşuları; Uruguay, Paraguay, Arjantin, Bolivya, Peru, Kolombiya, Guyana, Venezuela’dır. Ayrıca; Atlas Okyanusuna uzun bir kıyısı bulunmaktadır. Brezilya’nın başkenti Brasilia olup, resmi dil olarak Portekizce konuşulmaktadır. Kullanılan para birimi ise Real’dir. 

Brezilya Vize İstiyor mu?

Brezilya’ya seyahat etmek isteyen; Umumi (Bordo), Hususi (Yeşil), Hizmet (Gri), Diplomatik (Siyah) pasaporta sahip Türk vatandaşları 90 gün süre ile vizeden muaf bir şekilde seyahatlerini gerçekleştirebilmektedirler.

Brezilya’ya Gitmek İçin Gerekli Evraklar

Brezilya 2004 yılından itibaren Türk Vatandaşlarına vize uygulamasını kaldırmıştır. Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları Brezilya ziyareti için 1 yıl içerisinde 90 gün süre şartıyla vize almalarına gerek bulunmamaktadır. Ancak 90 günü geçen seyahatleri için; öğrenim görme, ticari sebepler ya da uzun süreli ikamet etmek istedikleri durumlarda Brezilya Ankara Büyükelçiliği veya Brezilya İstanbul Konsolosluğuna müracaat etmeleri gerekmektedir. Ayrıca Brezilya’ ya turistik amaçlı seyahat etmek isteyen Türk Vatandaşlarının vize almalarına gerek olmasa dahi pasaportlarının geçerliliğinin minimum 6 ay daha süresinin olması ve seyahat planlarının belgelerini ülkeye girişte beyan edebilir durumda olmaları gerekmektedir.

** Hazırlanması gereken evraklarla ilgili net bilgi için ilgili ülkenin diplomatik temsilciliklerine veya Vize Evi şirketine başvurulmalıdır. Size bir telefon kadar yakınız.

Brezilya’nın Vize İstediği / İstemediği Ülkeler

Brezilya’ya seyahat etmek isteyen 60 ülkenin vatandaşı 90 güne kadar vizeden muaf bir şekilde seyahatlerini gerçekleştirebilmektedirler. Bu ülkeler;

Avrupa Birliği Vatandaşları
Arnavutluk
Andorra
Antigua ve Barbuda
Arjantin
Ermenistan
Bahamalar
Barbados
Belize
Bolivya
Bosna-Hersek
Şili
Kolombiya
Kosta Rika
Dominika
Ekvador
El Salvador
Gürcistan
Grenada
Guatemala
Guyana
Honduras
Hong Kong
İzlanda
İsrail
Jamaika
Lihtenştayn
Makao
Malezya
Meksika
Monako
Moğolistan
Fas
Yeni Zelanda
Namibya
Norveç
Panama
Paraguay
Peru
Filipinler
Rusya
Saint Kitts ve Nevis
Saint Vincent ve Grenadinler
San Marino
Sırbistan
Singapur
Güney Afrika
Güney Kore
Hospitalier Şövalyeleri
Surinam
İsviçre
Tayland
Trinidad ve Tobago
Tunus
Türkiye
Ukrayna
Uruguay
Vatikan
Venezuela

LÜTFEN Brezilya VİZESİ ALMAK VEYA DAHA FAZA BİLGİ İÇİN BİZİ ARAYIN.

0530 206 31 60

Diğer Tüm ülkelerin vize Çeşitlerini görmek için > Tüm Vizeler

Belgelerinizi Online Tercüme yaptırmak isterseniz > Tercüme Bürosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings