Birleşik Arap Emirlikleri (Bae) Vizesi

Birleşik Arap Emirlikleri (Bae) Vizesi almak mı istiyorsunuz? Hızlı Güvenilir vize almak için gerekli evraklar nelerdir? Fiyatları ne kadar, ne kadar sürede alınıyor. Birleşik Arap Emirlikleri (Bae) Vizesi için Bize Mail atabilir arayabilir veya whatsapp’dan yazabilirsiniz.

Birleşik Arap Emirlikleri (Bae) Vizesi almak mı istiyorsunuz? Varışta BAE vizesi de alabilirsiniz. Hızlı Güvenilir vize almak için gerekli evraklar nelerdir? Fiyatları ne kadar, ne kadar sürede alınıyor. Birleşik Arap Emirlikleri (Bae) Vizesi için Bize Mail atabilir arayabilir veya whatsapp’dan yazabilirsiniz. 0530 206 31 60

30 günlük ziyarete uygunluk

Aşağıdaki ülke ya da bölgenin pasaportuna sahipseniz, BAE’yi ziyaret etmek için önceden vize almanız gerekmez. Dubai Uluslararası Havalimanı’nda uçaktan indikten sonra pasaport kontrolüne giderek pasaportunuza 30 günlük ücretsiz vize damgası vurdurabilirsiniz.

AndorraAvustralyaBrunei
KanadaÇinHong Kong, Çin
JaponyaKazakistanMakao, Çin
MalezyaMauritiusMonako
Yeni Zelandaİrlanda CumhuriyetiSan Marino
SingapurUkraynaBirleşik Krallık ve Kuzey İrlanda
Amerika Birleşik DevletleriVatikan Şehri

90 günlük ziyarete uygunluk

Eğer aşağıdaki ülkelerden ya da bölgelerden birinin pasaportuna sahipseniz, pasaportunuza, veriliş tarihinden itibaren 6 ay geçerli olacak şekilde toplam 90 gün konaklama süresi bulunan çok girişli bir 90 günlük vize verilecektir. Aşağıdaki Avrupa ülkelerinin vatandaşları, varışta 90 günlük vizelerinin tamamı kullanılmış durumdaysa önceden düzenlenmiş bir ziyaret vizesine başvurma hakkına da sahiptir.

ArjantinAvusturyaBahama Adaları
BarbadosBelçikaBrezilya
BulgaristanŞiliKolombiya
Kosta RikaHırvatistanKıbrıs Rum Kesimi
Çek CumhuriyetiDanimarkaEl Salvador
EstonyaFinlandiyaFransa
AlmanyaYunanistanHonduras
Macaristanİzlandaİtalya
KiribatiLetonyaLiechtenstein
LitvanyaLüksemburgMaldivler
MaltaKaradağNauru
HollandaNorveçParaguay
PeruPolonyaPortekiz
RomanyaRusya FederasyonuSaint Vincent ve Grenadinler
San MarinoSırbistanSeyşel Adaları
SlovakyaSlovenyaSolomon Adaları
Güney Koreİspanyaİsveç
İsviçreUruguay

180 günlük ziyarete uygunluk

Meksika pasaportuna sahipseniz, veriliş tarihinden itibaren 6 ay geçerli olacak şekilde toplam 180 gün konaklama süresi bulunan çok girişli bir 180 günlük ziyaret vizesi alma hakkına sahipsiniz.

Dubai pasaport kontrol uygulamaları

Dubai Uluslararası Havalimanı’nda ek önlem olarak Pasaport Kontrol Büroları, Dubai’ye gelen ziyaretçileri rastgele göz taramasına tabi tutmaktadır.

Göz taramasından geçmesi istenen ziyaretçilerin, tarama bankosunda kredi kartlarının basılı bir kopyasını veya kredi kartı numarası onay sayfasının çıktısını ibraz etmeleri gerekmektedir. Yanınızda bir kopyası yoksa, kopya başına AED 30 alınacaktır ve ödeme yalnızca AED olarak yapılabilecektir.

Önemli bilgiler

BAE’ye seyahat etmeden önce, lütfen vize gereksinimlerini inceleyin ve geçerli bir vizeniz olduğundan ve pasaportunuzun minimum geçerlilik süresini karşıladığından emin olun. Standart olmayan pasaport ve seyahat belgelerine sahip kişilerin giriş şartları da farklı olabilir: Vizeye ihtiyacınız olup olmadığını ve diğer pasaport gereksinimlerini öğrenin.

29 Nisan 2016 tarihinden itibaren, Körfez Ülkeleri’nde oturma iznine sahip kişilerin Dubai’ye gelmeden önce BAE vizesine başvurmaları gerekmektedir.

1 Mayıs 2017 tarihinden itibaren, varış tarihinden sonra en az altı ay geçerli olan normal bir pasaporta ve ABD tarafından verilmiş en az altı aylık ziyaret vizesi ya da yeşil karta sahip veya bir Birleşik Krallık ya da AB vatandaşlığına sahip Hindistan vatandaşları, varışta 120 AED karşılığında (değişikliğe tabidir) en fazla 14 gün konaklamalı vize alabilirler. 250 AED karşılığında (değişikliğe tabidir) konaklamalarını 14 gün daha uzatmak için başvurabilirler.

Önceden düzenlenmiş BAE vizeleri

Vize türüSüreKDV dahil yaklaşık ücretUzatma
48 saat48 saatTIKLAUzatılamaz
96 saatVarış tarihinden itibaren 4 günTIKLAUzatılamaz
Turist ‑ kısa süreli (tek giriş)Varış tarihinden itibaren 30 günTIKLAUzatılabilir 230 USD
Turist ‑ kısa süreli (çoklu giriş)İlk girişten itibaren 30 günTIKLAUzatılabilir 230 USD
Turist ‑ uzun süreli (tek giriş)Varış tarihinden itibaren 90 günTIKLAUzatılabilir 230 USD
Turist ‑ uzun süreli (çoklu giriş)İlk girişten itibaren 90 günTIKLAUzatılabilir 230 USD

Gereken belgeler

 1. Başvuru sahibinin renkli fotoğrafı
 2. Başvuru sahibinin pasaportunun renkli fotokopisi Pasaport en az üç ay geçerli olmalıdır.
 3. Orijinal başvuru formu (tüm Emirates bilet bürolarından alınabilir), başvuru sahibinin uyruğuna göre Arapça ya da İngilizce olabilir. İngilizce ya da Arapça başvuru formu için buraya başvurabilirsiniz.
 4. Emirates biletinin fotokopisi

Bazı ülkelerden ziyaretçiler için ek belgeler gerekmektedir

İkamet edilen ülkeye bağlı olarak ek belgeler gerekebilir. Lütfen yukarıdaki vize arama aracını kullanın ya da daha fazla bilgi almak için vize gereksinimleri sayfamızı ziyaret edin.

AfganistanUlusal Kimlik Kartı (Tazkira ID)
IrakUlusal Kimlik Kartı
PakistanUlusal Kimlik Kartı
İranUlusal Kimlik Kartı

Kural ve koşullar

 • Vize ücretleri başvuru sırasında ödenmelidir.
 • İlave vize işlem ücretleri uygulanır.
 • Yolcunun, Dubai’ye geliş ve gidiş seyahatlerinin Emirates uçuşları ya da ortak kod paylaşımlı uçuşlarla yapılması gerekmektedir.
 • Vize ücretleri iade edilmez.
 • Vize düzenlenmiş ve kullanılmışsa biletin ücreti geri ödenmez.
 • Vize işlem süresi yaklaşık 3 ‑ 4 iş günüdür.
 • BAE’ye giriş pasaport kontrol birimleri onayına tabidir.
 • Dubai’ye giriş için veriliş tarihinden itibaren 30 gün boyunca geçerli olan 96 saatlik ve 48 saatlik vizeler dışında, tüm vizeler veriliş tarihinden itibaren 60 gün boyunca geçerlidir.

Önceden düzenlemiş BAE vizeniz için başvuru yöntemi ve yeri

 • Rezervasyonunuzu yönetin kısmından online başvuru
 • Mobil uygulama DVPC
 • Vize Evi Başvuru ( Sizin yerinize tüm belgeleri randevuyu hazırlıyoruz) 0530 206 31 60

Online başvuru

BAE için önceden düzenlenmiş vize gereken ülkelerin vatandaşları, emirates.com vasıtasıyla online vize başvurusunda bulunabilir ve ödeme yapabilirler.

Eğer Emirates ile Dubai’ye seyahat ediyorsanız veya Dubai’de stopover yapıyorsanız, pasaportunuzu damgalama için gönderme zorunluluğunda kalmadan, online başvuruda bulunabilir ve vizenizi online olarak alabilirsiniz. BAE vizesine, Emirates uçuşunuzun rezervasyonunu yaptıktan sonra Rezervasyonunuzu yönetin kısmından başvurabilirsiniz. VFS işlem ücretleri uygulanır. Daha fazla bilgi için lütfen VFS Global’ı ziyaret edin.

Online vize başvuru hizmeti dünyanın birçok ülkesinde ikamet edenler ve o ülkelerin vatandaşları tarafından kullanılabilir. BAE vizesine başvurmanız gerekip gerekmediğini buradan öğrenebilirsiniz. Başvuru yapanların pasaportunun, Dubai’ye seyahat tarihinden itibaren en az altı ay için geçerli olması gerekir ve makine tarafından okunabilen pasaport olmalıdır. El ile yazılmış pasaportlar kabul edilmemektedir.

Bu hizmet, yalnızca Emirates bileti düzenlenmiş olan ve uçuş seyahat programı Dubai’de gerekli süreyi kapsayan onaylanmış bir Emirates rezervasyonu olan yolcular için geçerlidir. Dubai’ye seyahat programınızın geliş ve gidişi tek bilette (PNR) olmalı ve uçuşlar Emirates ile yapılmalıdır. Dubai’ye veya Dubai’den diğer taşıyıcıların uçuşlarını içeren seyahat programlarının, online vize hizmeti hakkına sahip olmadığını dikkate alınız.

Dubai’ye varmadan önce minimum 4 uluslararası çalışma günü gereklidir ancak Emirates online başvuruların mümkün olduğu kadar önceden yapılmasını önerir.

BAE’de başvuru

BAE’de yaşayan bir aile üyeniz veya yakın akrabanız var ise bu kişiler BAE’deki bilet bürolarımızın herhangi birinde sizin adınıza vize başvurusunda bulunabilir. Bu hizmetin yalnızca BAE’de ikamet eden kişiler tarafından kullanılabileceğini lütfen unutmayın.

LÜTFEN Birleşik Arap Emirlikleri (Bae) Vizesi ALMAK VEYA DAHA FAZA BİLGİ İÇİN BİZİ ARAYIN.

0530 206 31 60

Diğer Tüm ülkelerin vize Çeşitlerini görmek için > Tüm Vizeler

Belgelerinizi Online Tercüme yaptırmak isterseniz > Tercüme Bürosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings