Afganistan Vizesi

Afganistan Vizesi ile İlgili Sık Sorulan Sorular. Vize istiyor mu? başvuru formu, Vize kaç günde çıkar, nasıl alınır? Gerekli evraklar, fiyatları nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Afganistan vizesi için nereye başvurmalıdır?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Afganistan vizesine başvurmaları gereken yer Afganistan Başkonsolosluğu İstanbul ve Afganistan Büyükelçiliği Ankara’dır. Afganistan’ın bu resmi temsilciliklerine başvurular şahsen veya vize evi aracılığıyla yapılabilmektedir.

Afganistan Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Afganistan vize başvuru formu eksiksiz, gerçeğe uygun bilgilerle, tükenmez kalem ve büyük harfle doldurulmalıdır. Afganistan Konsolosluğu vize başvuru sahipleri hakkında kapsamlı bilgi edinmek isterken başvuru formunda boş bir kısım bırakılmamalıdır. Afganistan vize başvuru formu müracaatının tanınması ve işleme konulması için doldurulmuş olan resmi bir belgedir. Verilmiş olan her çelişkili bilgide başvuru işlemleri geri çevrilebilmektedir. Afganistan mevzuatınca ceza süreci uygulanabilir.

Afganistan vizesi almak mı istiyorsunuz Hızlı Güvenilir vize almak için gerekli evraklar nelerdir Fiyatları ne kadar ne kadar sürede alınıyor arayabilirsiniz veya whatsapp'dan yazabilirsiniz
Afganistan vizesi almak mı istiyorsunuz Hızlı Güvenilir vize almak için gerekli evraklar nelerdir Fiyatları ne kadar ne kadar sürede alınıyor arayabilirsiniz veya whatsapp’dan yazabilirsiniz

Afganistan Vize İstiyor mu?

Umuma mahsus, hizmet ve hususi pasaport sahipleri Afganistan vize başvuru işlemlerinde bulunmaları gerekecektir. İki ülke arası resmi pasaport sahipleri ise 90 günü aşmama koşulu ile vize işlemlerinde bulunmalarına gerek yoktur.

Afganistan vizesi kaç günde çıkar?

Evrakların eksiksiz olarak teslim edilip vize işlemleri sırasına özel bir durum olmayarak Afganistan Konsolosluğunun vize işlemlerini olumlu sonuçlandırması halinde Afganistan vizesi ortalama 7 iş gününde çıkar. Fakat, konsolosluğun yoğun olması, mülakata çağırması, ek evrak istemesi gibi özel durumlar olması halinde Afganistan vizesi için işlem süresi uzayabilir.

Afganistan vize işlemleri için gereken fotoğraf ölçüsü nedir?

Afganistan vize işlemleri için gereken fotoğraf biyometrik fotoğraf olup fotoğraf ölçüsü biyometrik ölçülerde olmalıdır. Ayrıca fotoğraf güncel ve beyaz arka fonlu olmalıdır.

Afganistan Vizesi Nasıl Alınır?

Afganistan vizesi, eksiksiz ve ideal bir şekilde organize edilmiş vize başvuru evraklarıyla alınabilmektedir. Afganistan vizesi, Afganistan Konsolosluğu yahut Afganistan Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş vize merkezlerinden alınabilmektedir. Afganistan vize başvuru formu ile Afganistan vize başvuru evraklarında beyan edilen bilgilerin birbirini desteklemesi vize başvuru işlemlerinin başarılı olma olasılığını arttıracaktır.

Afganistan seyahati için yeşil pasaport sahibi kişilerin vize almaları gerekli mi?

Afganistan hususi pasaport sahibi kişiler için vize uygulamasına tabi tutmaktadır. Dolayısıyla yeşil pasaport sahibi kişilerin Afganistan seyahati için vize almaları gereklidir.

Vize Evi Konsolosluk veya büyükelçiliğin resmi sitesi olmayıp bu sitede söz edilen bilgiler resmi olmamaktadır. Bu site vize uzmanlarının deneyimleri temel alınarak insanlara yararlı olmak için hazırlanmıştır. Hemen vize yaptırmak için veya aklınıza takılan sorular için hemen numaramıza tıklayın ve bizi arayın 0530 206 31 60

Afganistan vizesi için gerekli evraklar nelerdir?

Afganistan vizesi için gerekli evraklar başvurulan vize türü ve kişinin bulunduğu duruma göre değişmektedir. Şahıslar başvurmak istedikleri vize türü ve bulundukları duruma göre hazırlaması gereken Afganistan vize evrakları hakkında bilgiler almalıdır.

Afganistan Vize Ücreti nedir?

Afganistan vize ücreti yine seyahatin süresine ve içeriğine göre değişiklik gösterecektir. Afganistan ticari vize, Afganistan turistik vize Afganistan ziyaretçi vizesi Afganistan vize ücretlerini farklılaştırabilecektir.

LÜTFEN AFGANİSTAN VİZESİ ALMAK VEYAW DAHA FAZA BİLGİ İÇİN BİZİ ARAYIN.

0530 206 31 60

Diğer Tüm ülkelerin vize Çeşitlerini görmek için > Tüm Vizeler

Belgelerinizi Online Tercüme yaptırmak isterseniz > Tercüme Bürosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings